istanbul sohbete bağlan

admin     12-05-20     Sohbet Odaları     , , , , ,      874 Defa Okundu

AlemCafe.Net ekibi olarak bugün sizlere İstanbul söyleşi siteleri hakkında bir makale hazırladım. İstanbul sohbet odaları yardımıyla tüm İstanbullu kullanıcılarımıza özel kanal bulunmaktadır. İstanbul chat ne demek öncelikle sizlere onu açıklayayım.

İstanbul söyleşi, illere göre söyleşi odalarının en popüler kanallarından biridir. İstanbullu kullananların bir araya gelerek beraber aynı anda söyleşi etmelerini sağlamaktadır. istanbul sohbet odaları ile birlikle bağlanan kullanıcılarımız özel bir oda dahilinde yalnız İstanbullu kullananların toplandığı odalardan biridir. Birlikte müzik dinleyip söyleşi edebildikleri, oyun oynayıp zaman geçirdikleri sıcak ve samimi bir sohbet odalarıdır. Soğuk havalarda içinizi ısıtacak sımsıcak sohbetler için sizlere sunulmuş olan bu sohbet odalarına bağlanmak tamamen ücretsiz olup sizlere bedava söyleşi sunulmaktadır. Kendinize sosyal yaşama edinmek, aynı şehirlerde olmanın mutluluğu ile buluşabilmek için bulunmaz bir fırsat olan istanbul chat odaları günün her saatinde istenildiği zaman bağlanılabilir durumdadır.

Günümüzde insanoğlun kendini bir tek hissettiklerinde sıklıkla girmiş oldukları bu chat odalarına bağlanmak için süre yitirme! Her sunucu kurallarının olduğu şeklinde İstanbul söyleşi odalarının da kendine özgü koymuş oldukları bazı kurallar bulunmaktadır.

İstanbul sohbet kuralları
1.Kanalda bulunan kullananların cinsel söyleşi içerikli konuşmalar yapması yasaktır. Bu kurala uyulması kesinlikle zorunludur.
2.İstanbul söyleşi odalarına bağlanan kullanıcıların hakaret, küfür, münakaşa yaratacak sözler kullanması yasaktır.
3.Kanalda bulunan İstanbul söyleşi kullananlarının görevliler tarafından yönlendirdiği şekilde sohbet etmeleri zorunludur.

İstanbul sohbet odalarına giren kullananların yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılıp ona göre davranmaları zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile bağlantısı kesilebilir.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?